Junioriseuraottelun ottelukaaviot

Junio­ri­seu­raot­te­lun (23.10.2010 Kaa­ri­nassa) otte­lu­kaa­viot löy­ty­vät “lue lisää” –osiosta. Kai­kille ikä­ryh­mille on varattu 2 kent­tää pelejä var­ten. Pelejä on yhteensä 107 kpl  eli kai­kille tulee run­saasti pelejä. Van­hem­missa ikä­luo­kissa Clea­rilla on 2 jouk­kuetta. Otte­lut alka­vat klo 10  ja päät­ty­vät n. klo 17. Pelien välissä on ruo­ka­tauko klo 12–13 .

Osal­lis­tu­jat Seu­raot­telu Clear– Sulkaset
17 –luokka Sul­ka­set Clear 1 Clear 2
KP KP KP
Nikke Myl­ly­selkä Aleksi Tammi Joo­nas Kankaanpää
Jaakko Rinta-​​Filppula Tuo­mas Kvist Vil­jami Savolainen
Marja-​​Terttu Näsi Camilla Ran­ta­nen Aino Grön­roos
Anni Kujala Ilona luoto Susanna Vilp­pola
NP NP NP
Nikke ja Jaakko Aleksi ja Tuomas Joo­nas ja Viljami
Marja-​​Terttu ja Anni Camilla ja Ilona Aino ja Susanna
SN SN SN
Nikke ja Marja-​​Terttu Aleksi ja Camilla Joo­nas ja Aino
Jaakko ja Anni Tuo­mas ja Ilona Vil­jami ja Susanna
15 –luokka Sul­ka­set Clear 1 Clear 2
KP KP KP
Teemu Kujala Emilé Sjö­holm Joo­nas Muukkonen
Lassi Weiste Samuli Hel­mi­nen Anssi Pel­tola
Veera Miet­ti­nen Maria Piippo Julia Kli­ma­hin
NP NP NP
Teemu ja Lassi Emilé ja Samuli Joo­nas ja Anssi
SN SN SN
Teemu ja Veera Emilé ja Maria Anssi ja Julia
13 –luokka Sul­ka­set Clear 1 Clear 2
KP KP KP
Tii­tus Lammi Eemil Ran­ta­nen
Mikael Kuusisto Tapio Grön­roos
Mikko Sal­hoja Lauri Laa­ma­nen
Jenni Kan­kaan­pää Julia Kli­ma­hin
Oona Hota­kai­nen Arun­rat Otram
NP NP NP
Tii­tus ja Mikael Eemil ja Tapio
Jenni ja Oona Julia ja Arunrat
SN SN SN
Tii­tus ja Oona Eemil ja Arunrat
Mikael ja Jenni Tapio ja Julia
11 –luokka Sul­ka­set Clear 1 Clear 2
KP KP KP
Tuo­mas Nevanranta Tuo­mas Alhoniemi
Roope Mans­ne­rus Oskari Have­ri­nen
Jere Vesa­nen Juha Karo­nen
Eetu Miet­ti­nen Tapio Yli-​​urpo
Hien Ngu­yen Oli­ver Luoto
NP NP NP
Tuo­mas ja Roope Tuo­mas ja Oskari
Jere ja Eetu Juha ja Tapio

OTTELUT

17 –luokka Sul­ka­set Clear 1 Clear 2
KP KP KP
Nikke Myl­ly­selkä Aleksi Tammi Joo­nas Kankaanpää
Jaakko Rinta-​​Filppula Tuo­mas Kvist Vil­jami Savolainen
Marja-​​Terttu Näsi Camilla Ran­ta­nen Aino Grön­roos
Anni Kujala Ilona luoto Susanna Vilp­pola
NP NP NP
Nikke ja Jaakko Aleksi ja Tuomas Joo­nas ja Viljami
Marja-​​Terttu ja Anni Camilla ja Ilona Aino ja Susanna
SN SN SN
Nikke ja Marja-​​Terttu Aleksi ja Camilla Joo­nas ja Aino
Jaakko ja Anni Tuo­mas ja Ilona Vil­jami ja Susanna
Aika I II III erät
KP-​​pojat Nikke Myl­ly­selkä - Joo­nas Kankaanpää 10:00 - - - -
Jaakko Rinta-​​Filppula - Vil­jami Savolainen 10:20 - - - -
Nikke Myl­ly­selkä - Aleksi Tammi 10:40 - - - -
Jaakko Rinta-​​Filppula - Tuo­mas Kvist 11:00 - - - -
Aleksi Tammi - Joo­nas Kankaanpää 11:20 - - - -
Tuo­mas Kvist - Vil­jami Savolainen 11:40 - - - -
Nikke Myl­ly­selkä - Vil­jami Savolainen 13:00 - - - -
Jaakko Rinta-​​Filppula - Joo­nas Kankaanpää 13:20 - - - -
Nikke Myl­ly­selkä - Tuo­mas Kvist 13.40 - - - -
Jaakko Rinta-​​Filppula - Aleksi Tammi 14:00 - - - -
Aleksi Tammi - Vil­jami Savolainen 14:20 - - - -
Tuo­mas Kvist - Joo­nas Kankaanpää 14:40 - - - -
Aika I II III erät
KP-​​tytöt Marja-​​Terttu Näsi - Aino Grön­roos 10:00 - - - -
Anni Kujala - Susanna Vilp­pola 10:20 - - - -
Marja-​​Terttu Näsi - Camilla Ran­ta­nen 10:40 - - - -
Anni Kujala - Ilona luoto 11:00 - - - -
Camilla Ran­ta­nen - Aino Grön­roos 11:20 - - - -
Ilona luoto - Susanna Vilp­pola 11:40 - - - -
Marja-​​Terttu Näsi - Susanna Vilp­pola 13:00 - - - -
Anni Kujala - Aino Grön­roos 13:20 - - - -
Marja-​​Terttu Näsi - Ilona luoto 13.40 - - - -
Anni Kujala - Camilla Ran­ta­nen 14:00 - - - -
Camilla Ran­ta­nen - Susanna Vilp­pola 14:20 - - - -
Ilona luoto - Aino Grön­roos 14:40 - - - -
Aika I II III erät
NP-​​pojat Nikke ja Jaakko - Joo­nas ja Viljami 15:00 - - - -
Nikke ja Jaakko - Aleksi ja Tuomas 15:20 - - - -
Aleksi ja Tuomas - Joo­nas ja Viljami 15.40 - - - -
Aika I II III erät
NP-​​tytöt Marja-​​Terttu ja Anni Aino ja Susanna 15:00 - - - -
Marja-​​Terttu ja Anni Camilla ja Ilona 15:20 - - - -
Camilla ja Ilona Aino ja Susanna 15:40 - - - -
Aika I II III erät
SN Nikke ja Marja-​​Terttu Joo­nas ja Aino 16:00 - - - -
Jaakko ja Anni Vil­jami ja Susanna 16:00 - - - -
Nikke ja Marja-​​Terttu Aleksi ja Camilla 16:20 - - - -
Jaakko ja Anni Tuo­mas ja Ilona 16:20 - - - -
Aleksi ja Camilla Joo­nas ja Aino 16:40 - - - -
Tuo­mas ja Ilona Vil­jami ja Susanna 16:40 - - - -
15 –luokka Sul­ka­set Clear 1 Clear 2
KP KP KP
Teemu Kujala Emilé Sjö­holm Joo­nas Muukkonen
Lassi Weiste Samuli Hel­mi­nen Anssi Pel­tola
Veera Miet­ti­nen Maria Piippo Julia Kli­ma­hin
NP NP NP
Teemu ja Lassi Emilé ja Samuli Joo­nas ja Anssi
SN SN SN
Teemu ja Veera Emilé ja Maria Anssi ja Julia
Aika I II III erät
KP-​​pojat Teemu Kujala Joo­nas Muukkonen 10:00 - - - -
Lassi Weiste Anssi Pel­tola 10:00 - - - -
Teemu Kujala Emilé Sjö­holm 10:30 - - - -
Lassi Weiste Samuli Hel­mi­nen 10:30 - - - -
Emilé Sjö­holm Joo­nas Muukkonen 11:00 - - - -
Samuli Hel­mi­nen Anssi Pel­tola 11:30 - - - -
Teemu Kujala Anssi Pel­tola 13:00 - - - -
Lassi Weiste Joo­nas Muukkonen 13:00 - - - -
Teemu Kujala Samuli Hel­mi­nen 13:30 - - - -
Lassi Weiste Emilé Sjö­holm 14:00 - - - -
Emilé Sjö­holm Anssi Pel­tola 14:00 - - - -
Samuli Hel­mi­nen Joo­nas Muukkonen 14:30 - - - -
Aika I II III erät
KP-​​tytöt Veera Miet­ti­nen Julia Kli­ma­hin 11:00 - - - -
Veera Miet­ti­nen Maria Piippo 11:30 - - - -
Maria Piippo Julia Kli­ma­hin 13:30 - - - -
Aika I II III erät
NP-​​pojat Teemu ja Lassi Joo­nas ja Anssi 15:00 - - - -
Teemu ja Lassi Emilé ja Samuli 16:00 - - - -
Emilé ja Samuli Joo­nas ja Anssi 17:00 - - - -
Aika I II III erät
SN Teemu ja Veera Anssi ja Julia 14:30 - - - -
Teemu ja Veera Emilé ja Maria 15:30 - - - -
Emilé ja Maria Anssi ja Julia 16.30 - - - -
13 –luokka Sul­ka­set Clear 1 Clear 2
KP KP KP
Tii­tus Lammi Eemil Ran­ta­nen
Mikael Kuusisto Tapio Grön­roos
Mikko Sal­hoja Lauri Laa­ma­nen
Jenni Kan­kaan­pää Julia Kli­ma­hin
Oona Hota­kai­nen Arun­rat Otram
NP NP NP
Tii­tus ja Mikael Eemil ja Tapio
Jenni ja Oona Julia ja Arunrat
SN SN SN
Tii­tus ja Oona Eemil ja Arunrat
Mikael ja Jenni Tapio ja Julia
Aika I II III erät
KP-​​pojat Tii­tus Lammi Eemil Ran­ta­nen 10:00 - - - -
Mikael Kuusisto Tapio Grön­roos 10:00 - - - -
Mikko Sal­hoja Lauri Laa­ma­nen 10:30 - - - -
Tii­tus Lammi Tapio Grön­roos 11:00 - - - -
Mikael Kuusisto Lauri Laa­ma­nen 11:30 - - - -
Mikko Sal­hoja Eemil Ran­ta­nen 11:30 - - - -
Tii­tus Lammi Lauri Laa­ma­nen 13:00 - - - -
Mikael Kuusisto Eemil Ran­ta­nen 13:30 - - - -
Mikko Sal­hoja Tapio Grön­roos 14:00 - - - -
Aika I II III erät
KP-​​tytöt Jenni Kan­kaan­pää Julia Kli­ma­hin 10:30 - - - -
Oona Hota­kai­nen Arun­rat Otram 11:00 - - - -
Jenni Kan­kaan­pää Arun­rat Otram 13:00 - - - -
Oona Hota­kai­nen Julia Kli­ma­hin 13:30 - - - -
Aika I II III erät
NP Tii­tus ja Mikael Eemil ja Tapio 14:30 - - - -
Jenni ja Oona Julia ja Arunrat 14:00 - - - -
Tii­tus ja Mikael Julia ja Arunrat 15:00 - - - -
Jenni ja Oona Eemil ja Tapio 15:00 - - - -
Aika I II III erät
SN Tii­tus ja Oona Eemil ja Arunrat 15:30 - - - -
Mikael ja Jenni Tapio ja Julia 15:30 - - - -
Tii­tus ja Oona Tapio ja Julia 16:00 - - - -
Mikael ja Jenni Eemil ja Arunrat 16:00 - - - -
11 –luokka Sul­ka­set Clear 1 Clear 2
KP KP KP
Tuo­mas Nevanranta Tuo­mas Alhoniemi
Roope Mans­ne­rus Oskari Have­ri­nen
Jere Vesa­nen Juha Karo­nen
Eetu Miet­ti­nen Tapio Yli-​​urpo
Hien Ngu­yen Oli­ver Luoto
NP NP NP
Tuo­mas ja Roope Tuo­mas ja Oskari
Jere ja Eetu Juha ja Tapio
Aika I II III erät
KP Tuo­mas Nevanranta Tuo­mas Alhoniemi 10:00 - - - -
Roope Mans­ne­rus Oskari Have­ri­nen 10:00 - - - -
Jere Vesa­nen Juha Karo­nen 10:20 - - - -
Eetu Miet­ti­nen Tapio Yli-​​urpo 10:20 - - - -
Hien Ngu­yen Oli­ver Luoto 10:40 - - - -
Tuo­mas Nevanranta Oskari Have­ri­nen 11:00 - - - -
Roope Mans­ne­rus Juha Karo­nen 11:00 - - - -
Jere Vesa­nen Tapio Yli-​​urpo 11:20 - - - -
Eetu Miet­ti­nen Oli­ver Luoto 11:20 - - - -
Hien Ngu­yen Tuo­mas Alhoniemi 11:40 - - - -
Tuo­mas Nevanranta Juha Karo­nen 13:00 - - - -
Roope Mans­ne­rus Tapio Yli-​​urpo 13:00 - - - -
Jere Vesa­nen Oli­ver Luoto 13:20 - - - -
Eetu Miet­ti­nen Tuo­mas Alhoniemi 13:20 - - - -
Hien Ngu­yen Oskari Have­ri­nen 13:40 - - - -
Tuo­mas Nevanranta Tapio Yli-​​urpo 14:00 - - - -
Roope Mans­ne­rus Oli­ver Luoto 14:00 - - - -
Jere Vesa­nen Tuo­mas Alhoniemi 14:20 - - - -
Eetu Miet­ti­nen Oskari Have­ri­nen 14:20 - - - -
Hien Ngu­yen Juha Karo­nen 14.40 - - - -
Tuo­mas Nevanranta Oli­ver Luoto 15:00 - - - -
Roope Mans­ne­rus Tuo­mas Alhoniemi 15:00 - - - -
Jere Vesa­nen Oskari Have­ri­nen 15:20 - - - -
Eetu Miet­ti­nen Juha Karo­nen 15:20 - - - -
Hien Ngu­yen Tapio Yli-​​urpo 15:40 - - - -
Aika I II III erät
NP Tuo­mas ja Roope Tuo­mas ja Oskari 16:00 - - - -
Jere ja Eetu Juha ja Tapio 16.00 - - - -
Tuo­mas ja Roope Juha ja Tapio 16:30 - - - -
Jere ja Eetu Tuo­mas ja Oskari 16:30 - - - -